Střešní krytiny, lehké střešní krytiny Lindab

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na moderní střešní krytinu. Tyto lehké střešní krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky. V kombinaci s širokou škálou profilů i barevných odstínů, snadnou a rychlou montáží, vysokou životností, minimální údržbou a ochrannou vrstvou Classic, Premium či Elite jsou lehké střešní krytiny pro Vaši střechu tou nejlepší volbou.
Základním materiálem pro výrobu taškových tabulí Lindab je švédská žárově pozinkovaná ocel, na horní straně opatřena povrchovou úpravou- Classic, Premium či Elite, které se od sebe liší především schopností čelit vnějším vlivům jako jsou UV záření, znečištění ovzduší, extrémní teploty a v neposlední řadě také odolností proti mechanickému poškození. Ochranná vrstva spolu s ocelovým jádrem dodává plechové střešní krytině odolnost a pevnost, skvělý vzhled a bezvadnou funkčnost po dlouhá léta.
Standardně dodáváme střešní krytiny Lindab do 10 pracovních dní. Na přání jsou také vyráběny jakékoliv klempířské prvky ve stejné barevné kombinaci, jako je dodávaná střecha.

Lindab